3. Praktická sestava pro domácí cvičení

14.04.2013 15:33

Z vlastních zkušeností vím, jak obtížné bývá pro většinu lidí začít s pravidelným domácím cvičením - a nemusí to být jen jóga. Jednou ze záminek proč necvičit, zpravidla bývá i to, že si člověk těžko pamatuje nějakou cvičební sestavu a nenapadá jej, co by měl dělat. V takových případech je velmi vhodné mít po ruce připravenu knížku s oblíbenou sestavou nebo si vytisknout vhodný stručný návod na papír. Pokud budete hledat po internetu, zřejmě se vám podaří nějaké sestavy najít - někdy to ale dá docela fušku.

 

Možná by vám mohla vyhovovat sestava, kterou jsem už před mnoha lety objevil na portálu YogaYournal a připravil jsem si její překlad do podoby, kterou jsem pak rozdával návštěvníkům svých kurzů. Níže přiložený soubor si tedy můžete stáhnout do svého počítače a vytisknout prostřednictvím libovolného prohlížeče souborů PDF:

 Cyndy_Lee_Joga_ke_zvladani_zivota.pdf (64,9 kB) 

 

Držím vám palce, abyste si dokázali vybrat své cvičení a najít v něm zalíbení - a to především proto, že vám dělá dobře. Nejtěžší je totiž začít a když se vám cvičení stane zvykem, zjistíte brzy sami na sobě, že to opravdu stojí za to!

 

VaP